Inteligentny dom Strzyżowice

Budujesz dom i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w telefonie? Egotech to firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Strzyżowicach inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Strzyżowic? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Strzyżowicach jak i z dowolnego zakątka świata.

Co zapewnia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Strzyżowicach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Strzyżowice

Krótko o nas

smart home Strzyżowice

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Strzyżowicach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Możemy zarządzać nim bezpośrednio z telefonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.