Inteligentny dom Katowice

Jesteś w trakcie budowy domu, może dopiero planujesz budowę domu i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firmą, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Katowicach inteligentny dom, który będzie w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne, czy Smart Home, brzmi to wszystko praktycznie identycznie, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Katowic? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Katowicach jak i z dowolnego zakątka świata.

Co możesz robić, posiadając Inteligentny Dom ?

  • zarządzać wieloma innymi urządzeniami
  • sterować roletami i żaluzjami
  • sterować urządzeniami audio / wideo
  • zarządzać systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Automatyka domowa w katowicach

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Doskonale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Katowicach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu. Inteligentny dom to rozwiązanie dla Ciebie!

inteligentny dom Katowice

O nas

smart home Katowice

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ liczy się dla nas zadowolona mina Klienta, gdy spojrzy na swój dom, którym można sterować z dowolnego miejsca (całej Polski i nie tylko), „z palca”, z pomocą jednej aplikacji. Dostosujemy system do indywidualnych potrzeb – do tego czego potrzebujesz. Wykonujemy prace na terenie Katowic i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, śmiało skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania. 

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych użytkownika, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i sprawdzać to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, kiedy jesteśmy poza domem.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku, a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom. Taki system również zapewnia bezpieczeństwo domowników.

Nasz zasięg wykonania instalacji elektrycznych i automatyki domowej: