Inteligentny dom Wodzisław Śląski

Budujesz dom i chcesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Wodzisławiu Śląkim inteligentny dom, który będzie w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Wodzisławia Śląskiego? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Wodzisławiu Śląkim jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i odciążasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Wodzisławiu Śląkim. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Wodzisław Śląski

Nasza firma

smart home Wodzisław Śląski

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Wodzisławiu Śląkim i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie w salonie po ciężkim dniu, pragniemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w naszym domu w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz wybrane służby, aby sprawdziły powód włączenia się instalacji alarmowej.