Inteligentny dom Wilkowice

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Wilkowicach inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Wilkowic? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Wilkowicach jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Doskonale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Wilkowicach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Wilkowice

Krótko o nas

smart home Wilkowice

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy zlecenia w Wilkowicach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych użytkownika, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w naszym domu w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Możemy zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, otrzymamy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.

Gdzie jesteśmy: