Inteligentny dom Kędzierzyn-Koźle

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, który można obsługiwać z jednego miejsca, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Kędzierzynie-Koźlu inteligentny dom, który stanie się w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak rzeczywiście są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Kędzierzyna-Koźla? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Kędzierzynie-Koźlu jak i z dowolnego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Wspaniale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Kędzierzynie-Koźlu. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Kędzierzyn-Koźle

O nas

smart home Kędzierzyn-Koźle

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie w salonie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę za pomocą telefonu, która wprawia nas w odpowiedni nastrój i idealnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i monitorować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, kiedy jesteśmy poza domem.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, dostaniemy powiadomienie w telefonie oraz wybrane służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.

Nasz zasięg działania: