Inteligentny dom Koziegłowy

Budujesz dom i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Koziegłowach inteligentny dom, który stanie się w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak czym one tak rzeczywiście są i co je łączy? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Koziegłów? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Koziegłowach jak i z dowolnego zakątka świata.

Co zapewnia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Koziegłowach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Koziegłowy

Krótko o nas

smart home Koziegłowy

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Koziegłowach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i idealnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją gwarantuje dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego smartfonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, otrzymamy powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.