Inteligentny dom Knurów

Budujesz dom i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Knurowie inteligentny dom, który stanie się w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Knurowa? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Knurowie jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Knurowie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Knurów

Krótko o nas

smart home Knurów

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Knurowie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i sprawdzać to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, kiedy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort użytkownikom.