Inteligentny dom Moszna

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby stał się on inteligentnym domem, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a dokładniej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Mosznej inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Mosznej? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Mosznej jak i z dowolnego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Dobrze zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Mosznej. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Moszna

Nasza firma

smart home Moszna

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Mosznej i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i monitorować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Możemy zarządzać nim nawet z naszego smartfonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, dostaniemy powiadomienie w telefonie i wybrane służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.

Gdzie jesteśmy: