Inteligentny dom Chrzanów

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby stał się on inteligentnym domem, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i stworzyć w Chrzanowie inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Chrzanowa? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Chrzanowie jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Wspaniale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Chrzanowie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Chrzanów

O nas

smart home Chrzanów

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Chrzanowie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, pragniemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i idealnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i sprawdzać to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort użytkownikom.