Inteligentny dom Łazy

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który można obsługiwać z jednego miejsca, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Łazach inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Łazów? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Łazach jak i z każdego zakątka świata.

Co zapewnia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Łazach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Łazy

Nasza firma

smart home Łazy

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Łazach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę za pomocą smartfonu, która wprawia nas w odpowiedni nastrój i doskonale ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę w domu,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom.