Inteligentny dom Wolbrom

Budujesz dom i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Wolbromiu inteligentny dom, który stanie się w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Wolbromia? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Wolbromiu jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Wspaniale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Wolbromiu. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Wolbrom

Nasza firma

smart home Wolbrom

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Wolbromiu i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji użytkownika, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.