Inteligentny dom Rybnik

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który możesz obsługiwać z jednego urządzenia, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Rybniku inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Rybnika? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Rybniku jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Wspaniale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Rybniku. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Rybnik

Krótko o nas

smart home Rybnik

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Rybniku i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, np. w przypadku wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i kontrolować to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, dostaniemy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się instalacji alarmowej.