Inteligentny dom Częstochowa

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Częstochowie inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie podobnie, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Częstochowy? Twój Smart Home ma możliwość sterowania zarówno z Twojego domu w Częstochowie, jak i z dowolnego miejsca świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i odciążasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Zdecydowanie poprawia komfort życia i wykonywanie codziennych czynności. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Częstochowie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Częstochowa

Nasza firma

smart home Częstochowa

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Częstochowie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz wytycznych klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i sprawdzać to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, kiedy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, otrzymamy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się instalacji alarmowej.