Inteligentny dom Wojkowice

Budujesz dom i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który można obsługiwać z jednego urządzenia, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Wojkowicach inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Wojkowic? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Wojkowicach jak i z każdego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Wojkowicach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Wojkowice

Krótko o nas

smart home Wojkowice

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Wojkowicach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Możemy zarządzać nim nawet z naszego smartfonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz wybrane służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.