Inteligentny dom Ruda Śląska

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Rudzie Śląskiej inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Rudy Śląskiej? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Rudzie Śląskiej jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Doskonale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Rudzie Śląskiej. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Ruda Śląska

Nasza firma

smart home Ruda Śląska

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Rudzie Śląskiej i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na kanapie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę za pomocą telefonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i idealnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort użytkownikom.