Inteligentny dom Sosnowiec

Budujesz dom i pragniesz, aby stał się on inteligentnym domem, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w telefonie? Egotech to firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Sosnowcu inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Sosnowca? Twój dom może być sterowany zarówno z Twojego domu w Sosnowcu, jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Sosnowcu. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Sosnowiec

Krótko o nas

smart home Sosnowiec

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Sosnowcu i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Interesuje Cię tylko montaż instalacji lub kompleksowe wykonanie automatyki domowej? Postaw na Egotech i wybierz najlepsze oferty – Inteligentny dom Sosnowiec jest w zasięgu Twojej ręki!

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie w salonie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę za pomocą smartfonu, która wprawia nas w odpowiedni nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu pozwala na pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i sprawdzać to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku, a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort użytkownikom.