Inteligentny dom Olkusz

Budujesz dom i marzysz, aby stał się on inteligentnym domem, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w telefonie? Egotech to firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Olkuszu inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Olkusza? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Olkuszu jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Olkuszu. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Olkusz

O nas

smart home Olkusz

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Olkuszu i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie w salonie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją gwarantuje dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort użytkownikom.