Inteligentny dom Strzelce Opolskie

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby stał się on inteligentnym domem, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a dokładniej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Strzelcach Opolskich inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Strzelec Opolskich? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Strzelcach Opolskich jak i z dowolnego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Strzelcach Opolskich. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Strzelce Opolskie

Nasza firma

smart home Strzelce Opolskie

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Strzelcach Opolskich i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych użytkownika, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w naszym domu w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort użytkownikom.