Inteligentny dom Ozimek

Budujesz dom i marzysz, aby stał się on inteligentnym domem, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a raczej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje wymagania i stworzyć w Ozimku inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie identycznie, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Ozimka? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Ozimku jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Ozimku. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Ozimek

O nas

smart home Ozimek

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Ozimku i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie na kanapie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w naszym domu w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Możemy zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.