Inteligentny dom Trzebinia

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który można obsługiwać z jednego urządzenia, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i stworzyć w Trzebini inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest wykonywany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Trzebini? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Trzebini jak i z dowolnego zakątka świata.

Co zapewnia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Trzebini. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Trzebinia

Krótko o nas

smart home Trzebinia

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Trzebini i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na kanapie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę za pomocą telefonu, która wprawia nas w odpowiedni nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, np. w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko przy użyciu kamer, a to wszystko, kiedy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.