Inteligentny dom Żory

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i stworzyć w Żorach inteligentny dom, który stanie się w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Żor? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Żorach jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Doskonale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Żorach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Żory

Nasza firma

smart home Żory

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Żorach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę za pomocą smartfonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i idealnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę w domu,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.

Gdzie jesteśmy: