Inteligentny dom Tychy

Budujesz dom i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firmą, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Tychach inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home Tychy

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Tychów? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Tychach, jak i z dowolnego zakątka świata.

Co możesz robić, posiadając Inteligentny Dom ?

  • zarządzać wieloma innymi urządzeniami
  • sterować nawadnianiem ogrodu
  • sterować bramą wjazdową, garażową
  • zarządzać systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co może przyczynić się do poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Tychach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Tychy

Krótko o nas

smart home Tychy

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ liczy się dla nas uśmiech Klienta, kiedy zobaczy swój dom, którym można sterować „z palca”. Wykonujemy projekty w Tychach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do naszych usług, śmiało zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Zapewniamy nie tylko montaż instalacji, również fachowe doradztwo i kompleksowe wykonanie inteligentnych domów. Zależy Ci na wygodzie i bezpieczeństwie? Powierz tę kwestię specjalistom!

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę wewnątrz budynku, a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.

Szukasz specjalistów w dziedzinie inteligentnego domu? Poznaj ofertę na atrakcyjnych warunkach od Egotech!