Inteligentny dom Siemianowice Śląskie

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i stworzyć w Siemianowicach Śląskich inteligentny dom, który stanie się w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Siemianowic Śląskich? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Siemianowicach Śląskich jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Siemianowicach Śląskich. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Siemianowice Śląskie

Krótko o nas

smart home Siemianowice Śląskie

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Siemianowicach Śląskich i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz wytycznych klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją gwarantuje dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort użytkownikom.