Inteligentny dom Goczałkowice-Zdrój

Budujesz dom i pragniesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który możesz obsługiwać z jednego urządzenia, a raczej w telefonie? Egotech to firma, która może spełnić Twoje wymagania i stworzyć w Goczałkowicach-Zdrojach inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie podobnie, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Goczałkowic-Zdrojów? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Goczałkowicach-Zdrojach jak i z dowolnego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Goczałkowicach-Zdrojach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Goczałkowice-Zdrój

Krótko o nas

smart home Goczałkowice-Zdrój

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Goczałkowicach-Zdrojach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie w salonie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę za pomocą smartfonu, która wprawia nas w znakomity nastrój i idealnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i monitorować to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Możemy zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz wybrane służby, aby zweryfikowały powód włączenia się instalacji alarmowej.