Inteligentny dom Chorzów

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Chorzowie inteligentny dom, który stanie się w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Chorzowa? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Chorzowie jak i z każdego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Wspaniale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Chorzowie. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Chorzów

O nas

smart home Chorzów

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Chorzowie i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu oraz wytycznych klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby w przypadku wizyty kuriera, możemy komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i kontrolować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, dostaniemy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.