Inteligentny dom Mysłowice

Budujesz dom i marzysz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Mysłowicach inteligentny dom, który stanie się w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest wykonywany remont generalny. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Mysłowic? Twój dom może być sterowany zarówno z Twojego domu w Mysłowicach, jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Mysłowicach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Mysłowice

O nas

smart home Mysłowice

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Mysłowicach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Interesujesz się technologią inteligentnych domów? Sprawdź naszą dopasowaną ofertę systemów zarządzania budynkiem i samą cenę inteligentnego domu, po wcześniejszym ustaleniu zakresu naszych prac.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość! Gwarantujemy indywidualne podejście i kompleksowe wykonanie systemów, jakie wymaga automatyka domowa.

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją gwarantuje dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio ze smartfonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, otrzymamy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się instalacji alarmowej.

Zapraszamy nowych klientów do zapoznania się z naszymi usługami. Napisz do nas, a otrzymasz dobrą ofertę spełniającą wszystkie Twoje wymagania dotyczące automatyki domowej.