Inteligentny dom Góra Świętej Anny

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Górze Świętej Anny inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie identycznie, jednak czym one tak rzeczywiście są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Góry Świętej Anny? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Górze Świętej Anny jak i z dowolnego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Górze Świętej Anny. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Góra Świętej Anny

Nasza firma

smart home Góra Świętej Anny

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Górze Świętej Anny i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.