Inteligentny dom Głogówek

Jesteś w trakcie budowy domu i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech to firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Głogówku inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Głogówka? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Głogówku jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Dobrze zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Głogówku. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Głogówek

Krótko o nas

smart home Głogówek

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy zlecenia w Głogówku i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, pragniemy wypocząć, zrelaksować się, włączamy muzykę za pomocą smartfonu, która wprawia nas w znakomity nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, pozwala na pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, jesteśmy w stanie rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i sprawdzać to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, kiedy jesteśmy poza domem.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Możemy zarządzać nim nawet z naszego smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, otrzymamy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.