Inteligentny dom Zabrze

Masz w planach budowę własnego domu i chcesz aby był to tzw. „Smart Home”. Dzięki temu sterowanie wszystkimi zaimplementowanymi systemami będzie możliwe nawet z jednego urządzenia. Egotech to firma, która jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania i wykonać w Zabrzu inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home Zabrze

smart home egotech

Inteligentny Dom to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest wykonywany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Zabrza? Automatyka domowa pozwala sterować zarówno z Twojego domu w Zabrzu, jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Możliwość sterowania oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Zabrzu. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Zabrze

Nasza firma

smart home Zabrze

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Zabrzu i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami od inteligentnych budynków! Poznaj również nasze profesjonalne usługi instalacji elektrycznych, a także systemy alarmowe. 

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji użytkownika, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, kiedy jesteśmy poza domem.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest niezwykle istotny w kontekście bezpieczeństwa w domu. Dzięki temu, że możemy sterować nim z telefonu, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, będziemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie. Automatycznie mogą zostać powiadomione również odpowiednie służby, aby sprawdziły powód jego włączenia się.