Inteligentny dom Będzin

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego urządzenia, a dokładniej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w kato inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Będzina? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w kato jak i z każdego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz uwalniasz swój umysł od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w kato. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Będzin

Nasza firma

smart home Będzin

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy zlecenia w kato i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na kanapie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę za pomocą telefonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i doskonale ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i sprawdzać to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę w domu,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom.