Inteligentny dom Tarnowskie Góry

Budujesz dom i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego urządzenia, a raczej w telefonie? Egotech to firma, która może spełnić Twoje wymagania i stworzyć w Tarnowskich Górach inteligentny dom, który stanie się w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Tarnowskich Gór? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Tarnowskich Górach jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Doskonale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Tarnowskich Górach. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Tarnowskie Góry

Krótko o nas

smart home Tarnowskie Góry

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy zlecenia w Tarnowskich Górach i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji użytkownika, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, chociażby podczas wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i monitorować to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, w czasie gdy nie ma nas w domu.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę w domu,a także dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom.

Nasz zasięg działania: