Inteligentny dom Pszczyna

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Pszczynie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  jest obiektem posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie stosowane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Pszczyny? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Pszczynie jak i z dowolnego zakątka świata.

Najważniejsze funkcje Inteligentnego domu.

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie idealne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Pszczynie. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Pszczyna

Nasza firma

smart home Pszczyna

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy prace w Pszczynie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po męczącym dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i idealnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w automatycznym domu, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i kontrolować to wszystko za pomocą kamer, a to wszystko, kiedy jesteśmy poza domem.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku,a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort mieszkańcom.