Inteligentny dom Pyskowice

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby spełniał wymogi „Smart Home, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Pyskowicach inteligentny dom, całkowicie dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Pyskowic? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Pyskowicach jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas oraz odciążasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Wspaniale skonstruowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Pyskowicach. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje konkretnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Pyskowice

O nas

smart home Pyskowice

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy zlecenia w Pyskowicach i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji klienta, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Możemy zarządzać nim nawet z naszego smartfonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się instalacji alarmowej.