Inteligentny dom Czeladź

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby stał się on inteligentnym domem, który można obsługiwać z jednego urządzenia, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Czeladzi inteligentny dom, który będzie w pełni przystosowany pod Twoje oczekiwania.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi to wszystko praktycznie tak samo, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie poprawiające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest wykonywany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Czeladzi? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Czeladzi jak i z dowolnego zakątka świata.

Wybrane funkcje Inteligentnego domu.

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które będą dla Ciebie optymalne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowego zestawu rąk dla użytkownika, który wspiera funkcjonowanie budynku w niemal niewidoczny sposób, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Czeladzi. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Czeladź

Krótko o nas

smart home Czeladź

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Czeladzi i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją gwarantuje dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w naszym domu w efektywny oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim bezpośrednio z smartfonu dlatego, jeżeli nadarzyłby się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, dostaniemy powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby zweryfikowały powód włączenia się alarmu.