Inteligentny dom Mikołów

Jesteś w trakcie budowy domu i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, który można obsługiwać z jednego miejsca, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Mikołowie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko wydaje się być podobnymi pojęciami, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i codzienne użytkowanie. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, gdzie jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Mikołowa? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Mikołowie jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Wspaniale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru odpowiedniego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Mikołowie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Mikołów

O nas

smart home Mikołów

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy zlecenia w Mikołowie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Przykłady rozwiązań dla inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na sofie po ciężkim dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę za pomocą telefonu, która zapewnia nam znakomity nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Wygodne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę, np. w przypadku wizyty kuriera, jesteśmy w stanie komunikować się z nim przez interkom, otworzyć mu bramę i monitorować to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie budynku. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się instalacji alarmowej.