Inteligentny dom Mikołów

Budujesz dom i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, który możesz obsługiwać z jednego miejsca, a konkretniej w telefonie? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Mikołowie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Co daje Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak co się za nimi kryje i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Takie systemy pozwalają także oszczędzać pieniądze i są aktualnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Mikołowa? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Mikołowie jak i z każdego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • zarządzanie wieloma innymi urządzeniami
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i uwalniasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób dokładnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie odpowiednie.

Doskonale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny czasami niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Mikołowie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Mikołów

Krótko o nas

smart home Mikołów

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy projekty w Mikołowie i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Wyobraźmy sobie chwilę, w której siadamy wygodnie na kanapie po męczącym dniu, chcemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy smartfonu, która zapewnia nam odpowiedni nastrój i idealnie ją słychać w każdym pomieszczeniu naszego domu, czy taka wizja nie jest piękna?

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w naszym domu w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców i oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z najważniejszych rzeczy, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie włączony, zostajemy powiadomieni my sami, poprzez powiadomienie w telefonie oraz odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się alarmu.

Nasz zasięg wykonania instalacji elektrycznych i automatyki domowej: