Inteligentny dom Ustanów

Budujesz dom i chcesz, aby spełniał wymogi „Smart Home, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w aplikacji mobilnej? Egotech jest firma, która może spełnić Twoje oczekiwania i stworzyć w Ustanowie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy oraz technologie poprawiające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są obecnie wykonywane w domach i mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, w których jest przeprowadzany remont generalny. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Ustanowa? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Ustanowie jak i z dowolnego zakątka świata.

Co umożliwia, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie nawadnianiem ogrodu
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, przy pomocy telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i odciążasz swoją głowę od rozmyślania, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Doskonale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Ustanowie. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej potrzebuje dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Ustanów

O nas

smart home Ustanów

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w profesjonalny sposób, ponieważ najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Wykonujemy zlecenia w Ustanowie i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, zadzwoń do nas, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które jest zależne warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji klienta, gwarantując komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie odpowiedniej temperatury, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, przy czym zaspokajać potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentny system alarmowy

Alarm jest jedną z podstawowych kwestii, kiedy rozmawiamy o bezpieczeństwie w domu. Jesteśmy w stanie zarządzać nim nawet z naszego telefonu dlatego, jeżeli zdarzy się wypadek, w którym alarm zostanie uruchomiony, dostaniemy powiadomienie w telefonie i odpowiednie służby, aby sprawdziły powód włączenia się instalacji alarmowej.