Inteligentny dom Bielsko-Biała

Jesteś w trakcie budowy domu i marzysz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w telefonie? Egotech jest firmą, która może spełnić Twoje wymagania i wykonać w Bielsku-Białej inteligentny dom, który będzie w pełni dostosowany pod Twoje oczekiwania.

Co zapewnia Ci Smart Home?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne, czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane nowoczesne systemy oraz technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowo wybudowane oraz takich, gdzie jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Bielska-Białej? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Bielsku-Białej jak i z każdego zakątka świata.

Co możesz robić, posiadając Inteligentny Dom ?

  • zarządzać wieloma innymi urządzeniami
  • sterować nawadnianiem ogrodu
  • sterować urządzeniami audio / wideo
  • zarządzać systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Automatyka domowa Bielsko

Obsługiwać te wszystkie funkcje możesz w prosty sposób, za pomocą telefonu lub tabletu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas oraz uwalniasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Wspaniale zaprojektowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie do wyboru spełniającego Twoje wymagania rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Bielsku-Białej. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu. Wybierz systemy smart home i wykonaj inteligentną instalację, którą będziesz mógł sterować z pomocą smartfona, praktycznie każdego miejsca!

inteligentny dom Bielsko-Biała

Nasza firma

smart home Bielsko-Biała

Jesteśmy firmą, która do każdej pracy podchodzi w profesjonalny sposób, dbając o najwyższą jakość usług. Wykonujemy prace w Bielsku-Białej i okolicach dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z wykonaniem automatyki, skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Zapewniamy szybki i bezproblemowy kontakt.

Jesteśmy specjalistami w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne sterowanie urządzeniami audio/wideo

Jest to jeden z systemów inteligentnego domu. Wyobraźmy sobie moment, w którym siadamy wygodnie w salonie po ciężkim dniu, pragniemy wypocząć, odprężyć się, włączamy muzykę przy pomocy telefonu, która wprawia nas w znakomity nastrój i perfekcyjnie ją słychać w każdym pokoju naszego domu, czy taka wizja nie jest świetna?

Inteligentne bramy wjazdowe i garażowe

Inteligentne sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi w systemach smart home, zapewnia pełną kontrolę i automatyzację co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę, np. podczas wizyty kuriera, możemy rozmawiać z nim przez interkom, otworzyć mu furtkę i monitorować to wszystko przy pomocy kamer, a to wszystko, w czasie gdy jesteśmy poza domem.

Inteligentne rolety

W Twoim inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, stojąc na straży prywatności, regulując temperaturę wewnątrz budynku, a także dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort użytkownikom. Tak jak systemy alarmowe, będą to świetne systemy bezpieczeństwa dla domu i jego użytkowników.