Inteligentny dom Andrychów

Budujesz dom i pragniesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a raczej w telefonie? Egotech jest firma, która sprosta Twoim wymaganiom i stworzyć w Andrychowie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak czym one tak naprawdę są i co je łączy? Inteligentny Dom  to obiekt, który posiada zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspierające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także uzyskać realne oszczędności i są aktualnie stosowane w domach i mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest przeprowadzany generalny remont. Oczywistym faktem jest to, że system ten można wdrożyć do istniejącej instalacji elektrycznej, za pomocą bezprzewodowych rozwiązań.

Jesteś z Andrychowa? Swoim systemem Smart Home możesz sterować zarówno z Twojego domu w Andrychowie jak i z każdego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie urządzeniami audio / wideo
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest bardzo prosta, a to głównie zasługa telefonu lub tabletu, z którego sterujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i odciążasz swój umysł od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki panujące w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie idealne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nasze myśli”, przy okazji pełni funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co pozwala poprawienia komfortu korzystania z niego. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii Twojego budynku.

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z działania swojego Inteligentnego Domu w Andrychowie. Odpowiedni dobór rozwiązania automatyki budynkowej wymaga konkretnej analizy potrzeb Klienta oraz ograniczeń technicznych, z jakimi mamy do czynienia w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Andrychów

Krótko o nas

smart home Andrychów

Jesteśmy firmą, która do każdego projektu podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy projekty w Andrychowie i okolicach dlatego, jeżeli posiadasz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Co zyskujesz w ramach inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu, a także wytycznych użytkownika, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją zapewnia dostosowanie idealnej temperatury, która ma panować w budynku w jak najlepszy oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje odgrywają kluczową rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę w domu oraz dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych, co gwarantuje komfort mieszkańcom.