Inteligentny dom Jaworzno

Budujesz dom i chcesz, aby to był Twój inteligentny dom, którego obsługę będziesz miał w jednym palcu, a konkretniej w telefonie? Egotech to firma, która sprosta Twoim wymaganiom i wykonać w Jaworznie inteligentny dom, w 100% dostosowany Twoim oczekiwaniom.

Smart Home – zalety?

smart home egotech

Inteligentny Dom, Inteligentny Budynek, Inteligentne Instalacje Elektryczne czy Smart Home, wszystko brzmi bardzo podobnie, jednak co się za nimi kryje i co mają ze sobą wspólnego? Inteligentny Dom  to obiekt posiadający zaimplementowane innowacyjne systemy i technologie wspomagające bezpieczeństwo i wygodę domowników. Systemy takie pozwalają także oszczędzać pieniądze i są obecnie wykonywane w domach oraz mieszkaniach, które są nowe oraz takich, w których jest wykonywany generalny remont. Oczywistą rzeczą jest to, że system ten można zaadoptować w istniejącej instalacji elektrycznej, przy pomocy rozwiązań bezprzewodowych.

Jesteś z Jaworzna? Twój Smart Home może być sterowany zarówno z Twojego domu w Jaworznie jak i z dowolnego zakątka świata.

Co gwarantuje, posiadając Inteligentny Dom?

  • sterowanie oświetleniem
  • sterowanie roletami i żaluzjami
  • sterowanie bramą wjazdową, garażową
  • zarządzanie systemem alarmowym
    i wiele innych, które omówimy poniżej

Obsługa tych wszystkich funkcji jest niezwykle prosta, a to głównie zasługa aplikacji w telefonie lub tablecie, dzięki której kontrolujesz wszystkim. Takie rozwiązanie pomaga Ci zaoszczędzić czas i uwalniasz swoją głowę od myślenia, w jaki sposób precyzyjnie dopasować warunki, które panują w Twoim domu do takich, które okażą się dla Ciebie optymalne.

Dobrze opracowany system Inteligentnego Domu może praktycznie „czytać nam w myślach”, przy okazji pełniąc funkcję dodatkowych rąk dla użytkownika, który w intuicyjny niemal niewidoczny sposób wspiera funkcjonowanie budynku, co jest powodem znaczącego poprawienia komfortu korzystania z niego. Inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz klimatyzacją może istotnie przyczynić się do zmniejszenia kosztów w Twoim domu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru prawidłowego rozwiązania – jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ zależy nam, aby każdy nasz Klient był zadowolony z funkcjonowania swojego Inteligentnego Domu w Jaworznie. Dobór optymalnego rozwiązania automatyki budynkowej wymaga dogłębnej analizy potrzeb Klienta i ograniczeń technicznych, z jakimi musimy się zmierzyć w danym budynku/lokalu.

inteligentny dom Jaworzno

O nas

smart home Jaworzno

Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi w fachowy sposób, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest stawianie na najwyższą jakość usługi. Wykonujemy prace w Jaworznie i okolicach dlatego, jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do nazych usług, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Specjalizujemy się w automatyce budynkowej KNX, Grenton oraz LOXONE, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość!

knx logo
loxone logo
grenton logo

Korzyści inteligentnego domu

smart-house-egotech

Inteligentne oświetlenie

Pomiar jasności na zewnątrz i wewnątrz domu pozwala inteligentne sterowanie oświetleniem, które aktywuje się i wyłącza w zależności od warunków oświetleniowych, ruchu oraz preferencji użytkownika, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją pozwala dostosować odpowiednią temperaturę, która ma panować w budynku w efektywny oraz komfortowy sposób, jednocześnie potrzeby mieszkańców oraz oszczędzać energię.

Inteligentne rolety

W nowym inteligentnym domu rolety i żaluzje pełnią bardzo ważną rolę, chroniąc prywatność, regulując temperaturę wewnątrz budynku oraz dostosowując się do zmieniających się warunków oświetleniowych, co zapewnia komfort użytkownikom.