Systemy alarmowe Andrychów

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, stąd warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz posesję, instalując nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa też w Andrychowie i nie daj się włamywaczom.

Postaw na fachową firmę, która korzysta z sprawdzonego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Andrychów
EGO TECH

Montaż alarmu w Andrychowie

Wyposażenie zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Profesjonalny sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również mieszkańców przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych zestawów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych oczekiwań Klientów w Andrychowie. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (domy, mieszkania, domki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy też do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Andrychów
 instalacje alarmowe Andrychów

Kompleksowa instalacja alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie sprzętu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym dobre komentarze od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. W ofercie mamy też darmowe oględziny posesji, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i określ swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie przeanalizujemy teren i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu alarmów, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl