Systemy alarmowe Chorzów

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń posesję, instalując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Chorzowie i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz fachową firmę, która proponuje sprawdzony sprzęt. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Chorzów
EGO TECH

Montaż alarmu w Chorzowie

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne elementy systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie części wzbogacają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Innowacyjny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych zestawów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów na terenie Chorzowa. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy również rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy również do pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Chorzów
 instalacje alarmowe Chorzów

Kompleksowy montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodność zestawu alarmowego to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak istotne jest odpowiednie i dokładne wykonanie instalacji w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu dobre komentarze od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. W ofercie mamy też bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – dokładnie obejrzymy teren i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, proponując sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom niebezpieczeństwa.

3) wycena – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl