Systemy alarmowe Chorzów

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zainwestować w niezawodny alarm domu na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz posesję, montując profesjonalne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Chorzowie i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz doświadczoną firmę, która proponuje nowoczesny sprzęt. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Chorzów
EGO TECH

Montaż alarmu w Chorzowie

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujniki ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Odpowiedni zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz także osób przez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby system bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale również:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych zestawów alarmowych, dopasowanych do różnorodnych wymagań Klientów na terenie Chorzowa. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (domy, mieszkania, domki letniskowe, campingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Chorzów
 instalacje alarmowe Chorzów

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w docelowym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy profesjonalne szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to świetne opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. Oferujemy również darmowe oględziny budynku, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – dokładnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, przedstawiając najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji systemów alarmowych, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl