Systemy alarmowe Wilkowice

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto zainwestować w niezawodny system alarmowy budynku w porę.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz dom, inwestując w innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje też w Wilkowicach i poczuj się bezpieczniej.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z sprawdzonego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Wilkowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Wilkowicach

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor ruchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Sprawdzony sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale także mieszkańców przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby system bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych zestawów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych oczekiwań Klientów na terenie Wilkowic. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy także do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Wilkowice
 instalacje alarmowe Wilkowice

Kompleksowy montaż systemów bezpieczeństwa

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie instalacji w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to pozytywne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy także bezpłatne oględziny domu, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie przeanalizujemy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, oferując najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów bezpieczeństwa, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi solidną ochronę domu lub firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl