Systemy alarmowe Ustanów

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń posesję, instalując profesjonalne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Ustanowie i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na fachową firmę, która proponuje najlepszy system. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Ustanów
EGO TECH

Montaż alarmu w Ustanowie

Części zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu bezpieczeństwa. Sprawdzony sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale także życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby system bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale też:
– chronił przed zalaniem domu, biura albo ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System alarmowy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych alarmów, dopasowanych do różnorodnych potrzeb inwestorów na terenie Ustanowa. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy również rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy alarmowe sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojedziemy również do pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Ustanów
 instalacje alarmowe Ustanów

Fachowy montaż zestawów alarmowych

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas najważniejsza kwestia, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i dokładne wykonanie sprzętu w docelowym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu świetne opinie od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. W ofercie mamy również darmową wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, oferując innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji systemów alarmowych, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl