Systemy alarmowe Ustanów

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz dom, inwestując w innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Ustanowie i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z sprawdzonego systemu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Ustanów
EGO TECH

Montaż alarmu w Ustanowie

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy systemu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • sensor ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to istotny element zestawu alarmowego. Odpowiedni system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale również życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz też:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System alarmowy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych systemów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb inwestorów na terenie Ustanowa. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto projektujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy również do pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Ustanów
 instalacje alarmowe Ustanów

Profesjonalny montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodne działanie alarmu to dla nas najważniejsza kwestia, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i konfigurację systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny posesji – dokładnie sprawdzimy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami inwestora, oferując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów bezpieczeństwa, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl