Systemy alarmowe Radzionków

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz budynek, montując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje też w Radzionkowie i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która korzysta z najlepszego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Radzionków
EGO TECH

Montaż alarmu w Radzionkowie

Elementy systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to ważny element zestawu bezpieczeństwa. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale również osób poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów w Radzionkowie. Proponujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, mieszkania, domki letniskowe, campingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy też rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy też do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Radzionków
 instalacje alarmowe Radzionków

Fachowa instalacja zestawów alarmowych

Niezawodne działanie systemu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie systemu w docelowym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość powstawania fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu pozytywne opinie od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy również darmową wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, proponując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl