Systemy alarmowe Radzionków

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zainwestować w niezawodny system bezpieczeństwa budynku w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla Twojego biura? Ochroń dom, montując niezawodne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Radzionkowie i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z najlepszego systemu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Radzionków
EGO TECH

Montaż alarmu w Radzionkowie

Elementy zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne części zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Dodatkowe elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Odpowiedni zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz też mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz również:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych alarmów, dostosowanych do różnorodnych wymagań inwestorów na terenie Radzionkowa. Proponujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Radzionków
 instalacje alarmowe Radzionków

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu dobre opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy także darmową wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie przeanalizujemy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, proponując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują poprawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl