Systemy alarmowe Bieruń

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto zainwestować w niezawodny alarm domu na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla Twojego biura? Zabezpiecz budynek, instalując sprawdzone alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Bieruniu i nie daj się włamywaczom.

Wybierz profesjonalną firmę, która proponuje sprawdzony sprzęt. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Bieruń
EGO TECH

Montaż alarmu w Bieruniu

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • czujniki zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element zestawu bezpieczeństwa. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz również:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych zestawów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych wymagań inwestorów na terenie Bierunia. Oferujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, domki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto projektujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojedziemy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Bieruń
 instalacje alarmowe Bieruń

Profesjonalna instalacja systemów alarmowych

Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza kwestia, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie systemu w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne komentarze od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb. Oferujemy również bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny posesji – dokładnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, przedstawiając świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi solidną ochronę domu albo firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Sprawdzony alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl