Systemy alarmowe Żywiec

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zainwestować w niezawodny system alarmowy budynku na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń posesję, inwestując w niezawodne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Żywcu i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z sprawdzonego systemu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Żywiec
EGO TECH

Montaż alarmu w Żywcu

Wyposażenie zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujka ruchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Pomocnicze elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element zestawu bezpieczeństwa. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale też mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz także:
– chronił przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych alarmów, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań Klientów w Żywcu. Proponujemy usługi zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne wraz z systemami Smart Home, jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojedziemy również do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Żywiec
 instalacje alarmowe Żywiec

Profesjonalny montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i dokładne wykonanie systemu w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy profesjonalne szkolenie. Zestawy alarmowe możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy też darmowe oględziny terenu, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i określ swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i systemów alarmowych,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, przedstawiając świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów bezpieczeństwa, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują prawidłowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi solidną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl