Systemy alarmowe Żywiec

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, więc warto zainwestować w niezawodny system alarmowy domu na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, instalując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa też w Żywcu i nie daj się włamywaczom.

Wybierz fachową firmę, która oferuje nowoczesny sprzęt. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Żywiec
EGO TECH

Montaż alarmu w Żywcu

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe elementy systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Uzupełniające części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz również osób poprzez czujniki gazu, czadu i systemy sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale też:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Instalacja alarmowa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów w Żywcu. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (domy, apartamenty, domki letniskowe, campingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojedziemy również do pozostałych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Żywiec
 instalacje alarmowe Żywiec

Kompleksowy montaż zestawów alarmowych

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy również bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, proponując innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl