Alarmy Katowice

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń dom, montując nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Katowicach i poczuj się bezpieczniej. Nasza specjalność to instalacja systemów alarmowych i kompleksowa obsługa instalacji Smart Home.

Wybierz fachową firmę, która korzysta z niezawodnego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Katowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Katowicach

Wyposażenie zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale również osób przez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby system bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Systemy alarmowe — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych systemów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań inwestorów w Katowicach. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, apartamenty, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Ponadto projektujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań. Zadbaj o profesjonalny system alarmowy już dziś!

alarmy Katowice
 instalacje alarmowe Katowice

Profesjonalna instalacja zestawów alarmowych

Niezawodne działanie alarmu to dla nas najważniejsza kwestia, dlatego wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to pozytywne opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy również darmowe oględziny budynku, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Oferujemy zarówno system alarmowy, jak i system monitoringu. W naszej ofercie znajdują się elementy centrali alarmowej, czujniki ruchu i wszelkie pozostałe elementy instalacji. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — alarmy Katowice etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie obejrzymy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, przedstawiając świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl