Systemy alarmowe Oświęcim

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zwykle następuje w najmniej spodziewanej chwili, więc warto zainwestować w niezawodny alarm domu na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla Twojego biura? Ochroń dom, montując profesjonalne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje też w Oświęcimiu i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz doświadczoną firmę, która korzysta z niezawodnego systemu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Oświęcim
EGO TECH

Montaż alarmu w Oświęcimiu

Wyposażenie systemu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Dodatkowe części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element zestawu alarmowego. Innowacyjny alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz również osób przez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych alarmów, dopasowanych do różnorodnych wymagań Klientów w Oświęcimiu. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (domy, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Oświęcim
 instalacje alarmowe Oświęcim

Profesjonalny montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i dokładne wykonanie sprzętu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy alarmowe możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i określ swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) wizja lokalna – dokładnie przeanalizujemy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, oferując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń i poziom zagrożenia.

3) wycena – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji zestawów bezpieczeństwa, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Sprawdzony alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl