Systemy alarmowe Żory

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, instalując profesjonalne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa też w Żorach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz fachową firmę, która oferuje najlepszy system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Żory
EGO TECH

Montaż alarmu w Żorach

Części systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Sprawdzony zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, lecz też:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań inwestorów w Żorach. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, domki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy także do innych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Żory
 instalacje alarmowe Żory

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego wiemy, jak istotne jest prawidłowe i dokładne wykonanie systemu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy bezpieczeństwa możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i określ swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – dokładnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, oferując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji zestawów alarmowych, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl