Systemy alarmowe Moszna

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku w porę.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń posesję, montując profesjonalne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Mosznej i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z niezawodnego systemu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Moszna
EGO TECH

Montaż alarmu w Mosznej

Elementy systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Dodatkowe elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to istotny element zestawu bezpieczeństwa. Innowacyjny sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale także mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klientów na terenie Mosznej. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (domy wraz z systemem Smart Home, jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojedziemy także do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich wymagań.

alarmy Moszna
 instalacje alarmowe Moszna

Profesjonalna instalacja alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego wiemy, jak ważne jest odpowiednie i dokładne zamontowanie instalacji w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Charakteryzuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym świetne opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. W ofercie mamy również darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, proponując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu zestawów alarmowych, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl