Systemy alarmowe Moszna

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku w porę.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz posesję, inwestując w innowacyjne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa też w Mosznej i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz doświadczoną firmę, która proponuje niezawodny sprzęt. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Moszna
EGO TECH

Montaż alarmu w Mosznej

Wyposażenie zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to istotny element zestawu bezpieczeństwa. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz też osób poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz również:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura lub ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klientów na terenie Mosznej. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto projektujemy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy także do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich wymagań.

alarmy Moszna
 instalacje alarmowe Moszna

Fachowy montaż alarmów

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. Oferujemy również darmowe oględziny terenu, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, proponując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują poprawnie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl